Portalevel® MAX – 8. generácia neinvazívneho ultrazvukového indikátora hladiny kvapalín

P/N 2290334-COMX
NCAGE - KD983
UL certifikácia
Vyhovuje NFPA smerniciam


Posledná generácia zariadenia Portalevel® je ideálna pre najnáročnejšie aplikácie a má UL certifikáciu. Využíva zbrusu novú technológiu indikácie hladiny, je neuveriteľne rýchly a použiteľný na široký rozsah veľkostí fliaš a tlakových nádob.

Navrhnutý na kontrolu hasív požiarnych hasiacich systémov s obsahom CO2, FM200™, NOVEC™ 1230, FE-13™, FE-25™, FE-36™, NAF-S-III™, CEA-410 a všetkých starších Halónových hasív a podobných látok ako aj a f-plynov
Ako žiadny iný s novým displejom a spôsobom činnosti Portalevel® MAX pomôže, aby bol váš biznis viac efektívny a zdokonalí bezpečnostné metódy vašej spoločnosti a vašich zákazníkov
Ideálny nástroj pre nahradenie Vážiacich a Rádioaktívnych zariadení ako typických metód merania
Rýchla, presná a účinná metóda kontroly obsahu hasiacich a iných systémov

Inšpekcia požiarnych hasiacich systémov
Požiarna ochrana, Petrochemický a plynárenský priemysel, Výroba energií, Námorné aplikácie, Obrana, atď.
Pokročilá Auto-Cal funkcia, 4 nastavenia výkonu, veľmi rýchla prevádzka

Portalevel® MAX je poslednou generáciou produktovej rady Portalevel® a je navrhnutý na poskytovanie zvýšenej rýchlosti, prevádzky a výkonu obzvlášť pre veľmi záťažové testovacie podmienky. Zariadenie je vôbec prvé v 30-ročnej histórii výroby tohto zariadenia, ktoré má certifikát UL.

Zariadenie poskytuje mnoho nových funkcií a technológií a môže byť prevádzkované naprieč celou radou hasív vrátane CO2, FM200™, NOVEC™ 1230, Halon 1301, FE-13™, FE-25™, FE-36™, NAF S 125™, NAF S 227™, NAF-S-III™, CEA-410, ako aj starších Halonov a všetkých podobných látok a f-plynov. Toto zariadenie môže byť bez problémov použité na celú škálu rozmerov a typov fliaš/nádrží/zariadení. Sme si vedomí, že mnoho užívateľov zariadení Portalevel® pracuje v rizikovom prostredí (pre ktoré je určené zariadenie vo vyhotovení ATEX) a často vo výraznom časovom strese. Preto, aby sme zdokonalili náš predošlý model, vytvorili sme toto zariadenie novej generácie, ktoré sa opiera o tri základné princípy :

JEDNODUCHOSŤ

Vytvorili sme zariadenie, ktoré je dostatočne jednoduché na to, aby umožnilo ktorémukoľvek prevádzkovateľovi rýchlo sa naučiť ovládať Portalevel® MAX, a tak spoľahlivo a presne vykonávať meranie a testovanie.

PERFEKTNÉ VÝSLEDKY

Zariadenie, ktoré poskytuje presné výsledky vo formáte “Go/No-Go”, aby sme mali istotu, že užívateľovi boli doručené výsledky čo najrýchlejšou metódou.

RÝCHLOSŤ OVLÁDANIA

Efektívne a pohotové ovládanie umožňuje užívateľovi testovať veľké množstvo fliaš/nádob oveľa rýchlejšie, než by to bolo s akýmkoľvek podobným zariadením, ktoré je dnes na trhu.

INTERAKTÍVNY VÝUKOVÝ PROGRAM

Aby sme ukázali novým užívateľom ako používať Portalevel® MAX a ďalej predviedli účinné metódy ako vyťažiť čo najviac pre už existujúcich zákazníkov, vypracovali sme tréningový program dostupný ako na DVD tak aj na

OBSAH BALENIA

1
Tvrdý prenosný obal zariadenia
(na požiadanie možný Peli kufrík)
5
Rúčka predlžovacej tyče
(doplnkové vybavenie)
2
Ultrazvukový gél
6
Predlžovacia tyč
(doplnkové vybavenie - k dispozícii 2 druhy)
3
Štandardný suchý senzor
(tiež možný mokrý senzor)
7
PORTATHERM™
(doplnkové vybavenie)
4
Základná elektronická jednotka Kalibračný certifikát s platnosťou 1 rok
Návod na obsluhu